Galileo (279)

Galileo (279)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Autorzy sprawdzają, czy dane przechowywane na twardych dyskach, płytach i pen-drive'ach są bezpieczne. Przedstawiają też projekt składanej kuchni na każdą kieszeń.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Reporterzy sprawdzają, czy dane przechowywane na twardych dyskach, płytach i pen-drive'ach są bezpieczne oraz, jakie czynniki mogą wpłynąć na ich utratę. Przedstawiają też projekt składanej kuchni na każdą kieszeń. Jest ona w pełni funkcjonalna i zabiera mało miejsca. W odcinku praktyczny test z wiedzy o próżni oraz przewodnik po najbardziej kuriozalnych zwyczajach Singapuru.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także