Galileo 25 (23)
| W skrócie: | Ekipa prezentuje kulinarne ciekawostki: frytki z bananów I kebab o smaku kiełbasy. Dwoje reporterów jedzie na wakacje z taką samą sumą pieniędzy, ale w różne strony. Mają do wykonania zadania. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| wtorek, 17 marca za 13 dni |
20:00 | Fokus TV |
Opis
Widzowie zobaczą wyprawy do najpiękniejszych zakątków świata, choć nieco zmienionych w wyniku pandemii. Reporterzy wcielą się w pracowników fabryk, plantacji i innych organizacji, których działalność wzbudza powszechną ciekawość. Nie zabraknie też praktycznych wskazówek przydatnych w codziennym życiu oraz najnowszych doniesień ze świata nauki czy technologii. Smaku relacjom dodadzą kolorowe, oryginalne, a czasem zaskakujące potrawy.
Ekipa prezentuje kulinarne ciekawostki: egzotyczne afrykańskie frytki z bananów oraz kebab o smaku kiełbasy. Dwoje reporterów jedzie na wakacje z taką samą sumą pieniędzy, ale w różne strony. Mają do wykonania zadania związane z turystyką. Okaże się, kto lepiej sobie poradzi. W programie pojawią się też praktyczne porady dotyczące np. radzenia sobie w korku podczas upału czy uniknięcia kolizji z ciężarówką. Odbędzie się wizyta w chińskiej restauracji obsługiwanej przez roboty. Potrawy także wykonują maszyny. Jest jednak jedna czynność, podczas której ludzie są niezastąpieni.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Paweł Orleański
gospodarz
Zobacz także
- Galileo 25 (14) - program popularnonaukowy - dziś, 4 marca 20:00 i 1 późniejsza emisja
- Galileo 25 (15) - program popularnonaukowy - czwartek, 5 marca 20:00 i 1 późniejsza emisja
- Galileo 25 (16) - program popularnonaukowy - piątek, 6 marca 20:00 i 1 późniejsza emisja
- Galileo 25 (5) - program popularnonaukowy - niedziela, 8 marca 14:00
- Galileo 25 (6) - program popularnonaukowy - niedziela, 8 marca 15:00
- Galileo 25 (17) - program popularnonaukowy - poniedziałek, 9 marca 20:00 i 1 późniejsza emisja
- Galileo 25 (18) - program popularnonaukowy - wtorek, 10 marca 20:00 i 1 późniejsza emisja
- Galileo 25 (19) - program popularnonaukowy - środa, 11 marca 20:00 i 1 późniejsza emisja
- Galileo 25 (20) - program popularnonaukowy - czwartek, 12 marca 20:00 i 1 późniejsza emisja
- Galileo 25 (21) - program popularnonaukowy - piątek, 13 marca 20:00 i 1 późniejsza emisja
