Galileo (22)
program popularnonaukowy Polska 2023
W skrócie: | Okaże się, że kakao, ser żółty i ryż gotowany w coli to przysmaki kolumbijskich dzieci. Widzowie zobaczą reportaż o najwyższym obywatelu Niemiec, który ma 214 cm wzrostu. Opowie on o swoim życiu. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Gospodarz programu, Paweł Orleański, zaprezentuje nowe reportaże z całego świata, w których innowacyjne, inspirujące, ekstremalne a czasem kuriozalne pomysły i przedsięwzięcia mogą przyprawić o zawrót głowy. Nie zabraknie też zadziwiających faktów i wynalazków.
Okaże się, że kakao, ser żółty i ryż gotowany w coli to przysmaki kolumbijskich dzieci. Widzowie zobaczą reportaż o najwyższym obywatelu Niemiec, który ma 214 centymetrów wzrostu. Świat wygląda inaczej z jego perspektywy. Nie zabraknie ciekawostek z Malezji. Ekipa pokaże, jak powstają ozdobne, kolorowe i świecące ryksze. Twórcy programu udadzą się z wizytą do luksusowego szklanego domu w Indiach.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Paweł Orleański gospodarz
Zobacz także
- Galileo (982) - program popularnonaukowy - dziś, 24 maja 7:00
- Galileo (983) - program popularnonaukowy - dziś, 24 maja 8:00
- Galileo (1132) - program popularnonaukowy - dziś, 24 maja 9:00
- Galileo (1133) - program popularnonaukowy - dziś, 24 maja 10:00
- Galileo (15) - program popularnonaukowy - dziś, 24 maja 17:00 i 1 późniejsza emisja
- Galileo (16) - program popularnonaukowy - dziś, 24 maja 18:00 i 1 późniejsza emisja
- Galileo (1134) - program popularnonaukowy - niedziela, 25 maja 8:50 i 1 późniejsza emisja
- Galileo (1135) - program popularnonaukowy - niedziela, 25 maja 9:50 i 1 późniejsza emisja
- Galileo (31) - program popularnonaukowy - poniedziałek, 26 maja 10:00
- Galileo (32) - program popularnonaukowy - poniedziałek, 26 maja 20:00 i 1 późniejsza emisja