Galileo (136)

Galileo (136)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Autorzy programu zbadają, w jaki sposób pracownicy miejskiej kanalizacji udrażniają kanały. Zajmą się również zjawiskiem zmiany kolorów liści na drzewach oraz zaletami i wadami biożywności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Autorzy programu zbadają, w jaki sposób pracownicy miejskiej kanalizacji udrażniają kanały i naprawiają pęknięte przewody Zajmą się tez zjawiskiem corocznej metamorfozy kolorystycznej liści na drzewach oraz zaletami i wadami biożywności. Przetestują również meble funkcjonalne i przeprowadzą krótki kurs savoir-vivre'u.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także