Galileo (122)

Galileo (122)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Autorzy przygotowują sałatkę z ziemniaków. Dokładają starań, by smak potrawy był doskonały. W dalszej części programu zastanawiają się, jakie cechy powinien mieć kierowca tira.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Autorzy przygotowują sałatkę z ziemniaków. Dokładają starań, by smak potrawy był doskonały. W dalszej części programu zastanawiają się, jakie cechy charakteru i umiejętności powinien mieć kierowca tira. Sprawdzają również, gdzie leży granica wytrzymałości sprzedawców. W tym celu wysyłają do sklepu niezwykle natrętnego i bardzo dociekliwego klienta. Na koniec dowiemy się, jakie znaczenie miały ogromne posągi Tolteków.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także