Galileo (119)

Galileo (119)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Autorzy pokazują, jak należy przygotowywać spaghetti. W Republice Południowej Afryki odwiedzają manufakturę foteli klubowych. Zastanawiają się również, jak są zbudowane przewody elektryczne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Autorzy programu pokazują, jak należy przygotowywać spaghetti. W Republice Południowej Afryki odwiedzają manufakturę foteli klubowych. Zastanawiają się również, jak są zbudowane przewody elektryczne, z czego się je wytwarza i jakie są ich rodzaje. Na koniec zwiedzą jedno z najpiękniejszych miast, Wenecję.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także