Galileo (118)

Galileo (118)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Autorzy magazynu poznają historię, modele i proces produkcji męskiej bielizny. Obserwują również remont i przebudowę transatlantyku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Autorzy magazynu poznają historię, modele i proces produkcji męskich majtek. Obserwują również remont i przebudowę transatlantyku. Prace nad modernizacją tego olbrzymiego statku odbywają się w jednej z niemieckich stoczni. Zapoznają się również z subkulturą miłośników break-dance'u. Na koniec przyglądają się strukturze Statui Wolności.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także