Galileo (116)

Galileo (116)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Autorzy poznają proces produkcji wstążek do prezentów i wizytują największą w Europie wytwórnię baterii łazienkowych. Przyglądają się też budowie ogromnego samolotu z papieru.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Autorzy zapoznają się z procesem produkcji wstążek do prezentów. Składają również wizytę w największej w Europie wytwórni baterii łazienkowych. Przyglądają się ekipie śmiałków, która postanawia pobić światowy rekord wielkości i zbudować ogromny samolot z papieru. Na koniec obserwują przebudowę transatlantyku.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także