Galileo (1115)
program popularnonaukowy Polska 2025
| W skrócie: | Ekipa odwiedzi kompleks ogrodów, dziedzińców i budynków w Jajpurze. Pałac można wynająć na wakacje. Zaprezentowana zostanie również tradycyjna japońska sztuka ciesielska - bez użycia śrub i gwoździ. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Paweł Orleański zaprasza na wspólne odkrywanie świata. W programie pojawią się pasjonujące reportaże, mnóstwo ciekawostek i najbardziej zaskakujące odpowiedzi na najdociekliwsze z pytań.
Ekipa odwiedzi kompleks ogrodów, dziedzińców i budynków położony w Jajpurze w Indiach. Ten pałac można wynająć na wakacje i poczuć się jak maharadża. Reporterzy odwiedzą restaurację w USA z gigantycznym bufetem, ciągnącym się ponad 60 metrów. Zaprezentowana zostanie również tradycyjna japońska sztuka ciesielska - bez użycia śrub i gwoździ. Widzowie poznają także atrakcję z Tajlandii - kolorowy, głośny i migający światłami imprezowy autobus.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Paweł Orleański
gospodarz
Zobacz także
- Galileo (1044) - program popularnonaukowy - sobota, 20 grudnia 7:00
- Galileo (1045) - program popularnonaukowy - sobota, 20 grudnia 8:00
- Galileo (1170) - program popularnonaukowy - sobota, 20 grudnia 9:00
- Galileo (1171) - program popularnonaukowy - sobota, 20 grudnia 10:00
- Galileo (1135) - program popularnonaukowy - sobota, 20 grudnia 12:20
- Galileo (1172) - program popularnonaukowy - niedziela, 21 grudnia 9:30 i 1 późniejsza emisja
- Galileo (1173) - program popularnonaukowy - niedziela, 21 grudnia 10:30 i 1 późniejsza emisja
- Galileo (1046) - program popularnonaukowy - sobota, 27 grudnia 7:25
- Galileo (1047) - program popularnonaukowy - sobota, 27 grudnia 8:20
- Galileo (1136) - program popularnonaukowy - sobota, 27 grudnia 12:00
