Galileo (1068)
program popularnonaukowy Polska 2024
| W skrócie: | Tym razem odcinek rozpocznie reportaż o codziennym życiu młodych mieszkańców Nowego Jorku. Troje bohaterów pokaże mniej znane oblicze słynnej metropolii, różne od tego, co znają turyści. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Gospodarz programu, Paweł Orleański, zaprezentuje nowe reportaże z całego świata, w których innowacyjne, inspirujące, ekstremalne a czasem kuriozalne pomysły i przedsięwzięcia mogą przyprawić o zawrót głowy. Nie zabraknie też zadziwiających faktów i wynalazków.
Odcinek rozpocznie reportaż o codziennym życiu młodych mieszkańców Nowego Jorku. Troje bohaterów pokaże mniej znane oblicze słynnej metropolii, różne od tego, co znają turyści. Potem widzowie zobaczą materiał z Bali o bambusowym osiedlu domków. Przeprowadzony zostanie też eksperyment społeczny. Reporter sprawdzi, czy uda mu się np. kupić coś w piekarni, nie mając całej potrzebnej kwoty. Okaże się, w jakich sytuacjach można liczyć na wsparcie obcych osób.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Paweł Orleański
gospodarz
Zobacz także
- Galileo (1105) - program popularnonaukowy - sobota, 16 maja 7:00
- Galileo (1106) - program popularnonaukowy - sobota, 16 maja 8:00
- Galileo (1107) - program popularnonaukowy - sobota, 16 maja 9:30
- Galileo (1194) - program popularnonaukowy - sobota, 16 maja 10:30
- Galileo (1195) - program popularnonaukowy - sobota, 16 maja 11:30
- Galileo (1196) - program popularnonaukowy - niedziela, 17 maja 9:20 i 1 późniejsza emisja
- Galileo (1197) - program popularnonaukowy - niedziela, 17 maja 10:20 i 1 późniejsza emisja
- Galileo (1108) - program popularnonaukowy - sobota, 23 maja 7:00
- Galileo (1109) - program popularnonaukowy - sobota, 23 maja 8:00
- Galileo (1132) - program popularnonaukowy - sobota, 23 maja 9:30
