Galileo (1062)
program popularnonaukowy Polska 2024
| W skrócie: | Widzowie będą świadkami eksperymentu społecznego i testu piekarnika. Pojawi się też reportaż o drogach do szkoły. Nie zabraknie dzieci zjeżdżających z plecakami na nartach oraz uczniów z Omanu. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Gospodarz programu, Paweł Orleański, zaprezentuje nowe reportaże z całego świata, w których innowacyjne, inspirujące, ekstremalne a czasem kuriozalne pomysły i przedsięwzięcia mogą przyprawić o zawrót głowy. Nie zabraknie też zadziwiających faktów i wynalazków.
Widzowie będą świadkami eksperymentu społecznego, który wyjaśni, czym jest instynkt stadny i tzw. owczy pęd. Następnie odbędzie się test nowoczesnego piekarnika. Dla porównania poszczególne potrawy będą gotowane także w klasyczny sposób. Pojawi się też reportaż o różnych drogach do szkoły. Nie zabraknie szwajcarskich dzieci zjeżdżających z plecakami na nartach oraz uczniów z Omanu, którzy muszą pokonać niebezpieczną trasę, prowadzącą przez góry.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Paweł Orleański
gospodarz
Zobacz także
- Galileo (1095) - program popularnonaukowy - sobota, 25 kwietnia 7:00
- Galileo (1096) - program popularnonaukowy - sobota, 25 kwietnia 8:00
- Galileo (1097) - program popularnonaukowy - sobota, 25 kwietnia 9:35
- Galileo (1188) - program popularnonaukowy - sobota, 25 kwietnia 10:35
- Galileo (1189) - program popularnonaukowy - sobota, 25 kwietnia 11:35
- Galileo (1190) - program popularnonaukowy - niedziela, 26 kwietnia 8:50 i 1 późniejsza emisja
- Galileo (1191) - program popularnonaukowy - niedziela, 26 kwietnia 9:50 i 1 późniejsza emisja
- Galileo (1098) - program popularnonaukowy - sobota, 2 maja 7:00
- Galileo (1099) - program popularnonaukowy - sobota, 2 maja 8:00
- Galileo (1100) - program popularnonaukowy - sobota, 2 maja 9:35
