Galeria (99)

Galeria

odc. 99

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Julia Pietrucha, Magdalena Turczeniewicz, Bartosz Porczyk, Tomasz Dedek
W skrócie:Wiktor zabiera Różę na komendę, gdzie ma mieć rozmowę kwalifikacyjną. Olga i Kacper zapraszają Renatę i Henryka, by powiedzieć im o swoich zaręczynach. Rodzice mężczyzny są zaskoczeni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia trzech polskich rodzin, których losy przeplatają się na tle tytułowej galerii handlowej. Właścicielem obiektu jest Tadeusz Woydatt, który żyje samotnie po śmierci żony. Ma córkę Anitę i pasierba Adama, który niedawno wyszedł z więzienia, gdzie trafił za pobicie ojczyma. Związani z galerią są też pracujący tam Kossowscy i Dworzakowie.

W tym odcinku

Wiktor zabiera Różę na komendę, gdzie ma mieć rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko sekretarki. Jeden z klientów w barze Huberta, Sebastian, zauważa niebezpieczne pęknięcie na ścianie. Wezwana przez Weronikę Anita umawia się z ekspertem budowlanym, który stwierdza, że sprawa jest poważna. Córka Tadeusza proponuje Sebastianowi pracę w galerii na stanowisku konserwatora. Mężczyzna zgadza się. Olga i Kacper zapraszają Renatę i Henryka na kolację, aby poinformować ich o swoich zaręczynach. Rodzice mężczyzny są zaskoczeni. Przyszła teściowa umawia się później na spotkanie z narzeczoną syna. Proponuje jej pieniądze, aby zniknęła z jego życia. Róża dowiaduje się, że została przyjęta do pracy. Świadkiem jej rozmowy jest zaskoczony Jerzy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także