Galeria (86)

Galeria

odc. 86

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Julia Pietrucha, Magdalena Turczeniewicz, Bartosz Porczyk, Tomasz Dedek
Reżyseria:Gina Martini, Jakub Miszczak
W skrócie:Wiktor chce odbyć rozmowę z Woydattem. Laura i Jerzy próbują przekonać go do zmiany decyzji. W galerii rozpoczynają się dni włoskie, na których zjawia się gość z Półwyspu Apenińskiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia trzech polskich rodzin, których losy przeplatają się na tle tytułowej galerii handlowej. Właścicielem obiektu jest Tadeusz Woydatt, który żyje samotnie po śmierci żony. Ma córkę Anitę i pasierba Adama, który niedawno wyszedł z więzienia, gdzie trafił za pobicie ojczyma. Związani z galerią są też pracujący tam Kossowscy i Dworzakowie.

W tym odcinku

Wiktor chce odbyć męską rozmowę z Woydattem. Laura i Jerzy bezskutecznie próbują przekonać go do zmiany decyzji. W galerii rozpoczynają się dni włoskie, na których zjawia się gość z Półwyspu Apenińskiego. Tadeusz wraz z Karoliną oprowadzają go po specjalnie przygotowanych na tę okazję stoiskach. Anita znowu czuje się zepchnięta przez ojca na drugi plan. Wiktor spotyka się z Woydattem. Gdy wydaje się, że dojdzie do bójki między mężczyznami, policjant odchodzi. Wraca do domu, gdzie czeka na niego niespodzianka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także