Galeria (85)

Galeria

odc. 85

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Julia Pietrucha, Magdalena Turczeniewicz, Bartosz Porczyk, Tomasz Dedek
Reżyseria:Gina Martini, Jakub Miszczak
W skrócie:Róża nie decyduje się zgłosić pobicia na policji. Hubert opowiada Kacprowi o okolicznościach porzucenia córki przez Mirę. Kobieta znowu zjawia się w galerii i przeprowadza rozmowę z Pawłem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia trzech polskich rodzin, których losy przeplatają się na tle tytułowej galerii handlowej. Właścicielem obiektu jest Tadeusz Woydatt, który żyje samotnie po śmierci żony. Ma córkę Anitę i pasierba Adama, który niedawno wyszedł z więzienia, gdzie trafił za pobicie ojczyma. Związani z galerią są też pracujący tam Kossowscy i Dworzakowie.

W tym odcinku

Róża nie decyduje się zgłosić pobicia na policji i wraca do domu. Trzyma się jednak z daleka od Jerzego, który próbuje ją przeprosić. Woydatt jest wściekły, że opóźniają się przygotowania do przyjęcia Włochów. Laura jest zaniepokojona nieobecnością Róży w pracy i jedzie do niej do domu. Dowiaduje się o pobiciu. Opowiada o wszystkim Wiktorowi, który natychmiast idzie porozmawiać z bratem. Zdenerwowany Jerzy każe mu skupić się na własnej żonie. Hubert opowiada Kacprowi o okolicznościach porzucenia córki przez Mirę. Kobieta znowu zjawia się w galerii i przeprowadza kolejną ostrą rozmowę z Pawłem. W galerii zjawia się podejrzanie zachowujący się mężczyzna. Małgosia uważa, że to złodziej. Przeprowadza własne śledztwo w tej sprawie i zamyka go w toalecie. Wkrótce okazuje się, że nieznajomy jest audytorem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także