Galeria (84)

Galeria

odc. 84

3.7/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Julia Pietrucha, Magdalena Turczeniewicz, Bartosz Porczyk, Tomasz Dedek
Reżyseria:Gina Martini, Jakub Miszczak
W skrócie:Róża wraca do domu po wieczorze u Dworzaków. Jerzy próbuje zmusić żonę do spędzenia z nim nocy. Pijany Adam stara się dostać do Karoliny. Chce jej wytłumaczyć przyczyny ataku na Tadeusza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia trzech polskich rodzin, których losy przeplatają się na tle tytułowej galerii handlowej. Właścicielem obiektu jest Tadeusz Woydatt, który żyje samotnie po śmierci żony. Ma córkę Anitę i pasierba Adama, który niedawno wyszedł z więzienia, gdzie trafił za pobicie ojczyma. Związani z galerią są też pracujący tam Kossowscy i Dworzakowie.

W tym odcinku

Róża wraca do domu po wieczorze spędzonym u Dworzaków. Zazdrosny Jerzy próbuje zmusić żonę do spędzenia z nim nocy. Gdy kobieta odmawia, bije ją. Przerażona Róża wybiega z domu i ucieka do galerii do Pawła. Następnego dnia rano rozmawia z Dworzakiem o zgłoszeniu pobicia na policji. Jerzy obawia się, że żona wpędzi go w kłopoty. Pijany Adam dobija się do mieszkania Karoliny. Chce jej wytłumaczyć przyczyny ataku na Tadeusza, ale Jabłońska nie chce go słuchać. Kacper tłumaczy Wysockiemu, że znalazł się w naprawdę trudnej sytuacji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także