Galeria (83)

Galeria

odc. 83

3.7/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Julia Pietrucha, Magdalena Turczeniewicz, Bartosz Porczyk, Tomasz Dedek
Reżyseria:Gina Martini, Jakub Miszczak
W skrócie:Znachor i Pinokio próbują pocieszyć Wysockiego, który wyznaje im, że liczy się dla niego tylko Karolina. Tadeusz udaje przed Anitą kochającego ojczyma, który próbuje zjednoczyć rodzinę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia trzech polskich rodzin, których losy przeplatają się na tle tytułowej galerii handlowej. Właścicielem obiektu jest Tadeusz Woydatt, który żyje samotnie po śmierci żony. Ma córkę Anitę i pasierba Adama, który niedawno wyszedł z więzienia, gdzie trafił za pobicie ojczyma. Związani z galerią są też pracujący tam Kossowscy i Dworzakowie.

W tym odcinku

Karolina odwiedza Woydatta w szpitalu i dowiaduje się, że jego stan uległ poprawie. Mężczyzna udaje przed nią zatroskanego ojczyma, który nie rozumie zachowania Adama. Jabłońska jest załamana. Znachor i Pinokio próbują pocieszyć Wysockiego, który wyznaje im, że liczy się dla niego tylko Karolina. Do pobitego ojca przychodzi Anita. Tadeusz i przed nią udaje kochającego ojczyma, który tylko próbuje zjednoczyć rodzinę. Jerzy informuje Woydatta, że ma nagranie z galerii, na którym widać napaść Adama. Bliska histerii Małgosia nie chce iść do szkoły z powodu Miry. Paweł dzwoni do matki dziewczynki i każe jej trzymać się od niej z daleka. Kobieta oświadcza mu, że ma prawo widywać się z córką. Róża oferuje Hubertowi pomoc i zabiera Małgosię na cały dzień do swojego butiku. Przekonuje ją, że powinna chodzić do szkoły. W ramach rewanżu Dworzak zaprasza ją na kolację. Wieczorem do domu odwozi ją Paweł, co widzi wściekły Jerzy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także