Galeria (77)

Galeria

odc. 77

3.7/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Julia Pietrucha, Magdalena Turczeniewicz, Bartosz Porczyk, Tomasz Dedek
Reżyseria:Gina Martini, Jakub Miszczak
W skrócie:Woydatt naciska na Jerzego, aby zlokalizował miejsce pobytu jego pasierba. Jerzy wykrada telefon Karolinie i odkrywa, że Adam jest z nią w stałym kontakcie. Tadeusz jest wściekły.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia trzech polskich rodzin, których losy przeplatają się na tle tytułowej galerii handlowej. Właścicielem obiektu jest Tadeusz Woydatt, który żyje samotnie po śmierci żony. Ma córkę Anitę i pasierba Adama, który niedawno wyszedł z więzienia, gdzie trafił za pobicie ojczyma. Związani z galerią są też pracujący tam Kossowscy i Dworzakowie.

W tym odcinku

Woydatt naciska na Jerzego, aby zlokalizował miejsce pobytu jego pasierba. Mężczyzna wykrada telefon Karolinie i odkrywa, że Adam regularnie się z nią kontaktuje. Tadeusz jest wściekły. Mira przychodzi pod szkołę Małgosi i obserwuje córkę z ukrycia. Decyduje się na pierwsze od dziewięciu lat spotkanie z Pawłem. Informuje go, że chce się widywać z dzieckiem. Dworzak grozi jej, aby nie próbowała zbliżać się do dziewczynki. Karolina umawia się z Adamem na wieczór. Wysockiemu nie udaje się jednak dotrzeć na spotkanie z powodu awarii samochodu. Zostaje zmuszony do zatrzymania się poza miastem, w jednym z moteli, razem z Brygidą. O wszystkim dowiaduje się Jabłońska.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także