Galeria
odc. 35
Występują: | Julia Pietrucha, Magdalena Turczeniewicz, Bartosz Porczyk, Tomasz Dedek |
---|---|
W skrócie: | Kacper odkrywa, że prawdopodobnie istnieje testament, który zostawiła matka Wysockiego. Małgosia wręcza Pawłowi krawat. Hubert domyśla się, że to wnuczka zabrała jego pieniądze. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Historia trzech polskich rodzin, których losy przeplatają się na tle tytułowej galerii handlowej. Właścicielem obiektu jest Tadeusz Woydatt, który żyje samotnie po śmierci żony. Ma córkę Anitę i pasierba Adama, który niedawno wyszedł z więzienia, gdzie trafił za pobicie ojczyma. Związani z galerią są też pracujący tam Kossowscy i Dworzakowie.
W tym odcinku
Kacper zajmuje się sprawą Adama. Na spotkaniu z Karwowskim i Woydattem odkrywa, że prawdopodobnie istnieje testament, który zostawiła matka Wysockiego. Małgosia wręcza Pawłowi prezent, kupiony specjalnie dla niego krawat. Hubert domyśla się, że to wnuczka zabrała jego pieniądze, aby kupić upominek ojcu. Adam i Pinokio wyjaśniają sobie wszystko. Ich rozmowa zostaje nagrana, a materiały przekazane do Tadeusza. Mężczyzna cieszy się, że stracił konkurenta w walce o serce Karoliny. Anita próbuje wciągnąć brata w swój świat. Laura i Wiktor starają się odbudować swoje relacje. Na przeszkodzie staje im Jerzy, który sugeruje Kossowskiemu, że jego żona nie zakończyła swojego romansu.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Julia Pietrucha
jako Anita -
Magdalena Turczeniewicz
jako Karolina Jabłońska -
Bartosz Porczyk
jako Adam -
Tomasz Dedek
jako Tadeusz Woydatt -
Karolina Piechota
jako Olga -
Andrzej Deskur
jako Jerzy -
Joanna Orleańska
jako Róża -
Marek Frąckowiak
jako Hubert Dworzak -
Grażyna Wolszczak
jako Barbara -
Marek Kalita
jako Wiktor Kossowski -
Maciej Wojdyła
jako Paweł Dworzak -
Paulina Chapko
jako Kasia Kossowska -
Błażej Michalski
jako Fryderyk Kossowski -
Matylda Kawczak
jako Małgosia -
Szymon Piotr Warszawski
jako Kacper -
Ewa Bukowska
jako Laura Kossowska