Galeria
odc. 156
Występują: | Julia Pietrucha, Magdalena Turczeniewicz, Bartosz Porczyk, Tomasz Dedek |
---|---|
Reżyseria: | Ryszard Zatorski, Łukasz Palkowski, Jakub Miszczak |
W skrócie: | Tadeusz jest przerażony stanem zdrowia córki. Lekarze informują go, że Anitę wprowadzono w stan śpiączki. Ada zjawia się w galerii, choć Sebastian odmówił jej pomocy przy remoncie. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Dalsze losy osób związanych z tytułową galerią handlową, m.in. Tadeusza Woydatta (Tomasz Dedek), jego córki Anity (Julia Pietrucha) i pasierba Adama (Bartosz Porczyk). Ich losy przeplatają się z tymi członków rodzin Kossowskich i Dworzaków.
W tym odcinku
Tadeusz jest przerażony krytycznym stanem zdrowia córki. Lekarze informują go, że Anitę wprowadzono w stan śpiączki farmakologicznej. Karolina dowiaduje się od Michała o pobiciu siostry. Jedzie do szpitala. Następnie wraz z ojcem odwiedza prokuratora Leszczyńskiego. Woydatt zarzuca mu bezczynność i nadużycie władzy, przez które może zginąć człowiek. Ada nie rezygnuje i kolejny raz zjawia się w galerii, choć Sebastian odmówił jej wczoraj pomocy przy remoncie salonu kosmetycznego. Waldek przekonuje kuzyna, aby nie odrzucał zainteresowania nieznajomej. Patryk nie może pogodzić się z faktem, że przez niego Anita walczy o życie i po raz kolejny upija się. Będąc pod wpływem alkoholu wyznaje ojcu, że to on powinien być na miejscu Woydatt.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Julia Pietrucha
jako Anita -
Magdalena Turczeniewicz
jako Karolina Jabłońska -
Bartosz Porczyk
jako Adam -
Tomasz Dedek
jako Tadeusz Woydatt -
Karolina Piechota
jako Olga -
Andrzej Deskur
jako Jerzy -
Joanna Orleańska
jako Róża -
Marek Frąckowiak
jako Hubert Dworzak -
Grażyna Wolszczak
jako Barbara -
Marek Kalita
jako Wiktor Kossowski -
Maciej Wojdyła
jako Paweł Dworzak -
Paulina Chapko
jako Kasia Kossowska -
Błażej Michalski
jako Fryderyk Kossowski -
Matylda Kawczak
jako Małgosia -
Szymon Piotr Warszawski
jako Kacper -
Ewa Bukowska
jako Laura Kossowska -
Dominik Rybiałek
jako Patryk -
Monika Kwiatkowska
jako Ewa -
Marek Siudym
jako komendant Zawadzki -
Bożena Stachura
jako Brygida -
Elżbieta Jodłowska
jako Wanda -
Ignacy Gogolewski
jako Ignacy -
Jakub Wróblewski
jako Sebastian -
Aleksandra Kisio
jako Ada -
Paulina Raczyło
jako Weronika -
Piotr Więcławski
jako Patryk "Pinokio" -
Karolina Głąb
jako Agata -
Olga Borys
jako Beata
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Ryszard Zatorski reżyseria
-
Łukasz Palkowski reżyseria
-
Jakub Miszczak reżyseria