Galeria (154)

Galeria

odc. 154

3.7/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Julia Pietrucha, Magdalena Turczeniewicz, Bartosz Porczyk, Tomasz Dedek
Reżyseria:Ryszard Zatorski, Łukasz Palkowski, Jakub Miszczak
W skrócie:Woydatt organizuje oficjalne spotkanie z przyszłymi kontrahentami. Prezentację przerywa Adam, który chce zaszkodzić wizerunkowi galerii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy osób związanych z tytułową galerią handlową, m.in. Tadeusza Woydatta (Tomasz Dedek), jego córki Anity (Julia Pietrucha) i pasierba Adama (Bartosz Porczyk). Ich losy przeplatają się z tymi członków rodzin Kossowskich i Dworzaków.

W tym odcinku

Woydatt organizuje oficjalne spotkanie z przyszłymi kontrahentami. Biznesową prezentację przerywa pojawienie się Adama, który robi wszystko, aby zaszkodzić wizerunkowi galerii. Pomimo poniesionej klęski, Tadeusz jeszcze tego samego dnia kontaktuje się ze znajomą specjalistką od PR-u, Sylwią. Wanda daje się namówić na spotkanie z Ignacym. Na randce ciągle narzeka i wszystko krytykuje. Mężczyzna nie jest jednak zniechęcony i liczy na kontynuację znajomości. Fryderyk jest zaniepokojony postawą ojca, który nie chce pójść na wesele Mariana. W końcu Wiktor zmienia jednak zdanie. Róża oferuje mu swoją pomoc w wyborze garnituru.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także