Galeria (107)

Galeria

odc. 107

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Julia Pietrucha, Magdalena Turczeniewicz, Bartosz Porczyk, Tomasz Dedek
Reżyseria:Gina Martini, Jakub Miszczak
W skrócie:Róża widzi przed komendą Stefana szarpiącego się z Agatą. Policjant opowiada jej o próbie uratowania narkomanki. W domu Tadeusza zjawia się Karolina. Pani Jadzia skarży się jej na Woydatta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia trzech polskich rodzin, których losy przeplatają się na tle tytułowej galerii handlowej. Właścicielem obiektu jest Tadeusz Woydatt, który żyje samotnie po śmierci żony. Ma córkę Anitę i pasierba Adama, który niedawno wyszedł z więzienia, gdzie trafił za pobicie ojczyma. Związani z galerią są też pracujący tam Kossowscy i Dworzakowie.

W tym odcinku

Róża widzi przed komendą jak Stefan szarpie się z Agatą. Wypytuje o całą sytuację policjanta, który opowiada jej o próbie uratowania narkomanki. W domu Tadeusza zjawia się Karolina, po którą zadzwoniła pani Jadzia. Kobieta skarży się, że jest poniżana przed Woydatta i chce odejść. Jabłońska rozmawia z ojcem i przekonuje go, aby przeprosił kobietę. Michał i Patryk idą na zakupy do galerii. Na miejscu spotykają Karolinę. Stefan każe swoim współpracownikom, Gwarczyńskiemu i Dudkowi, rozwiązać problem z Agatą. Mężczyźni porywają dziewczynę z parkingu. Niedługo później zmaltretowana nastolatka zjawia się w galerii i mdleje przed sklepem z bielizną. Róża i Beata dzwonią po pogotowie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)