Gabinet numer 5 (6)

Gabinet numer 5 (6)

serial obyczajowy Polska 2019   od 16 lat
Występują:Tomasz Sobczak, Sylwester Maciejewski, Marta Król, Damian Kulec
W skrócie:Wydarzenia ostatnich dni oraz brak leków sprawiają, że Domański jest w złej formie. Basia próbuje dowiedzieć się prawdy o jego chorobie. Nocą w Bolesnej dochodzi do wypadku samochodowego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bezrobotny Adam Domański zostaje zmuszony do przyjęcia posady w prowincjonalnej przychodni. Daje się poznać mieszkańcom Bolesnej jako świetny diagnosta. Nie potrafi jednak pohamować swojej arogancji i wrodzonego cynizmu. Sprawia to, że szybko zraża do siebie ludzi.

W tym odcinku

Wydarzenia ostatnich dni oraz brak leków sprawiają, że Domański jest w złej formie. Basia próbuje dowiedzieć się prawdy o jego chorobie. Wpada na mężczyznę pod Instytutem Chorób Rzadkich. Ciężarna lekarka, wbrew swojej woli, bierze udział w realizacji pewnego planu. Na dyżurze Mieszka odwiedza jego narzeczona, Agata. Czeka go też rozmowa z Anią. Kobieta przypadkiem znajduje zdjęcie, które ma związek z tajemnicą mężczyzny. Janusz zamierza odebrać od dyrektora Żyłki zdeponowaną sumę. Późną nocą w Bolesnej dochodzi do wypadku samochodowego, którego ofiarą jest jeden z pacjentów Małeckiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także