Gabinet numer 5 (1)

Gabinet numer 5 (1)

serial obyczajowy Polska 2019   od 16 lat
Występują:Tomasz Sobczak, Sylwester Maciejewski, Marta Król, Damian Kulec
W skrócie:Doktor Adam Domański zostaje pobity przez męża kochanki. Udaje się po zwolnienie do prowincjonalnej przychodni w Bolesnej. Ośrodek zmaga się z natłokiem pacjentów i brakiem pracowników.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 10 grudnia
pojutrze
0:00 TV 6 (z napisami)

Opis

Bezrobotny Adam Domański zostaje zmuszony do przyjęcia posady w prowincjonalnej przychodni. Daje się poznać mieszkańcom Bolesnej jako świetny diagnosta. Nie potrafi jednak pohamować swojej arogancji i wrodzonego cynizmu. Sprawia to, że szybko zraża do siebie ludzi.

W tym odcinku

Doktor Adam Domański zostaje przyłapany podczas miłosnej schadzki ze swoją kochanką, Magdą. Okazuje się, że pobicie przez męża kobiety jest początkiem serii zdarzeń, które zmieniają jego dotychczasowe, beztroskie życie. Groźba utraty świadczeń przysługujących osobie bezrobotnej zmusza go do pojęcia działań. Aby rozwiązać swój problem, Adam postanawia zdobyć zwolnienie lekarskie. Udaje się w tym celu do prowincjonalnej przychodni w Bolesnej. Ośrodek zmaga się z typowymi dla polskiej służby zdrowia problemami: natłokiem pacjentów oraz brakiem rąk do pracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także