FlashForward: Przebłysk Jutra (1)

(FlashForward: No More Good Days)

serial SF USA 2009
Występują:Joseph Fiennes, John Cho, Jack Davenport, Sonya Walger
Reżyseria:David S. Goyer
W skrócie:Nagle wszyscy na całej planecie tracą przytomność, a w tym czasie doznają przebłysków ('flash forward') i widzą rzeczy, które wydarzą się w przyszłości. FBI próbuje ustalić, co się stało...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Agent FBI Mark Benford (Joseph Fiennes) prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego wydarzenia paranormalnego. Wszyscy ludzie na Ziemi stracili przytomność w tym samym momencie na 2 minuty i 17 sekund. Zobaczyli wtedy przebłyski wydarzeń, które wydarzą się w przyszłości. Mark należy do grupy agentów z Los Angeles, którzy pod przywództwem Stanforda Wedecka (Courtney B. Vance) badają tę sprawę. Współpracownikiem Benforda jest Demetri Noh (John Cho). Mark musi również stawić czoła problemom w życiu prywatnym związanym z żoną Olivią (Sonya Walger) i córeczką Charlie (Lennon Wynn).

W tym odcinku

Zaczyna się kolejny zwykły dzień w Los Angeles. Ludzie jadą do pracy i szkoły nie przeczuwając niczego złego. Nagle wszyscy na całej planecie tracą przytomność na dokładnie 2 minuty i 17 sekund. W tym czasie doznają przebłysków ("flash forward") i widzą rzeczy, które wydarzą się w przyszłości, a dokładnie 29 kwietnia 2010 roku. Agent FBI Mark Benford wraz ze swoimi współpracownikami próbuje ustalić, co spowodowało u ludzi utratę przytomności oraz co dokładnie działo się przez te dwie minuty.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)