Firma CIA (3-ost.)

Firma CIA (3-ost.)

(The Company)

FILM SENSACYJNY Niemcy/USA 2007   od 12 lat
Występują:Alfred Molina, Michael Keaton, Ted Atherton, Chris O'Donnell
Reżyseria:Mikael Salomon
W skrócie:Dyplomata Kukuszkin chce uciec z ZSRR i kontaktuje się z CIA. Mówi im o agencie KGB, który jest szpiegiem w szeregach CIA. Angleton podejrzewa Leo Kritzky'ego...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jack McCauliffe (Chris O'Donnell) i jego kolega Leo Kritzky (Alessandro Nivola) po skończeniu studiów w Yale zaczynają pracę w CIA. Leo wkrótce bierze ślub z Adelle (Kristin Booth), córką współpracownika prezydenta Trumana. Dość szybko udaje mu się awansować w strukturze CIA. Tymczasem Jack przechodzi szkolenie w Niemczech pod kierunkiem Harveya Torritiego (Alfred Molina) - "Czarnoksiężnika". Jest jeszcze trzeci kolega ze studiów, Jewgienij Tsipin (Rory Cochrane), który zostaje zwerbowany do KGB. Wkrótce wyjeżdża z Rosji do USA. Serial jest ekranizacją głośnej powieści "W gąszczu luster: Powieść o CIA" Roberta Littella.

Dyplomata Kukuszkin chce uciec z ZSRR, dlatego kontaktuje się z CIA. Mówi im o agencie KGB, który jest szpiegiem w szeregach CIA. Angleton (Michael Keaton) zastanawia się, kim może być ta osoba. Podejrzewa Leo Kritzky'ego, który wkrótce zostaje aresztowany. Wstawia się za nim Jack, zwierzchnicy nie zmieniają jednak zdania. Jewgienij wraca do ZSRR i rozmawia ze Starikiem (Ulrich Thomsen), który przedstawia mu plan obalenia amerykańskiej gospodarki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)