Fineasz i Ferb: Uczciwa gra?/ Kometa (25)

(Phineas and Ferb: Got Game?/ Comet Kermillian)

serial animowany USA 2007   od 7 lat
Reżyseria:Dan Povenmire
W skrócie:Bracia organizują igrzyska w Fenisie - stworzonej przez siebie grze. Chcą sprawdzić teorię Izabeli, według której dziewczyny są w stanie pokonać chłopców. Fretka ma problem ze swoją fryzurą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Fineasz Flynn i jego przyrodni brat Ferb Fletcher uznali za swoją misję pokonanie nudy i sprawienie, aby każdy z 104 dni wakacji był wyjątkowy. Ich starsza siostra Fretka nie cierpi niesamowitych przygód swoich braci. Poświęca więc cały swój czas, donosząc na nich mamie i tacie, lecz jakoś nigdy nie udaje jej się dowieść wybryków chłopców. Podczas każdej przygody, Fineaszowi i Ferbowi towarzyszy ich ukochany dziobak Pepe. Na pierwszy rzut oka jest zwykłym zwierzakiem, ale tak naprawdę prowadzi sekretne życie. Jako elegancki Agent P dzielnie walczy o ocalenie świata przed złym doktorem Dundersztycem.

W tym odcinku

Bracia organizują igrzyska w Fenisie - stworzonej przez siebie grze. Chcą sprawdzić teorię Izabeli, według której dziewczyny są w stanie pokonać chłopców w każdej grze. Fretka ma problem ze swoją fryzurą. Tymczasem Dundersztyc chce wygrać wystawę psów. Fineasz i Ferb budują obserwatorium w ogródku. Chcą obejrzeć Kometę Kermiliana, która ma przelecieć niedaleko Ziemi. Fretka idzie z Jeremiaszem grać w krykieta. Niestety ich plany psuje jego młodsza siostra, Zuzia. Doktor Dundersztyc planuje wykraść wszystkie steki z obszaru Trzech Stanów. Pepe próbuje go powstrzymać.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także