Fineasz i Ferb: Skok w kosmos (24)

Fineasz i Ferb: Skok w kosmos (24)

(Phineas and Ferb: Out of Launch)

serial animowany USA 2007   od 7 lat
Reżyseria:Dan Povenmire
W skrócie:Mama i tata nadają swojej gwieździe imię na cześć Fineasza i Ferba. Chłopcy budują rakietę, by zobaczyć to ciało niebieskie z bliska. Candance walczy z nieśmiałością. Niestety nie jest to łatwe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Fineasz Flynn i jego przyrodni brat Ferb Fletcher uznali za swoją misję pokonanie nudy i sprawienie, aby każdy z 104 dni wakacji był wyjątkowy. Ich starsza siostra Fretka nie cierpi niesamowitych przygód swoich braci. Poświęca więc cały swój czas, donosząc na nich mamie i tacie, lecz jakoś nigdy nie udaje jej się dowieść wybryków chłopców. Podczas każdej przygody, Fineaszowi i Ferbowi towarzyszy ich ukochany dziobak Pepe. Na pierwszy rzut oka jest zwykłym zwierzakiem, ale tak naprawdę prowadzi sekretne życie. Jako elegancki Agent P dzielnie walczy o ocalenie świata przed złym doktorem Dundersztycem.

W tym odcinku

Mama i tata nadają swojej gwieździe imię na cześć Fineasza i Ferba. Chłopcy budują rakietę, by zobaczyć to ciało niebieskie z bliska. Tymczasem Candance walczy ze swoją nieśmiałością. Niestety nie jest to łatwe.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także