Filary władzy (2)

(Die Pfeiler der Macht)

DRAMAT OBYCZAJOWY Niemcy 2016   od 12 lat
Występują:Jeanette Hain, Dominic Thorburn, Laura de Boer, Yvonne Catterfeld
Reżyseria:Christian Schwochow
W skrócie:Po wieloletnim pobycie w Ameryce Północnej Hugh Pilaster w towarzystwie żony Nory powraca do Anglii jako szanowany bankier. Spotyka swoją dawną miłość, Maisie. Wyjawia mu ona pewną tajemnicę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Londyn, druga połowa XIX wieku. Po samobójczej śmierci ojca młody Hugh (Dominic Thorburn) mieszka u swojego wuja Josepha Pilastera (Thorsten Merten) i jego żądnej władzy żony Augusty (Jeanette Hain). Mimo ogromnego talentu chłopak ma wrażenie, że nie dorasta do pięt swojemu kuzynowi Edwardowi. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie on odziedziczy rodzinną fortunę. Dramat dopełnia się, gdy Hugh zakochuje się w Maisie (Laura de Boer), dziewczynie z niższych sfer. Ponieważ nie widzi dla siebie szans ani w życiu zawodowym, ani osobistym, postanawia poszukać szczęścia w Ameryce.

Po wieloletnim pobycie w Ameryce Północnej Hugh Pilaster w towarzystwie świeżo poślubionej żony Nory powraca do Anglii jako szanowany bankier. Tu spotyka swoją dawną miłość, Maisie, obecnie żonę swego najlepszego przyjaciela Solly'ego. Kobieta wyjawia dawnemu ukochanemu pewną tajemnicę, która całkowicie odmieni jego życie. Hugh proponuje udziałowcom banku Pilaster fuzję na rynku amerykańskim, przez co sam stałby się wreszcie udziałowcem rodzinnego przedsiębiorstwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)