Fani czterech kółek: Morris minor traveller
(Wheeler Dealers 10: Morris Minor Traveller)
serial dokumentalny Wielka Brytania 2013
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Kolejna seria programu dla miłośników starych, klasycznych aut. W każdym odcinku Mike Brewer i mechanik Edd China zmagają się z renowacją zniszczonego samochodu. Najpierw kupują, a następnie remontują i sprzedają z zyskiem elegancko odrestaurowane auto. Zarobek jest czasem większy, a czasem mniejszy, jednak radość, jaką daje obcowanie z motoryzacją, pozostaje wciąż niezmienna.
W tym odcinku
Mike kupuje morrisa minora za jedyne 2400 funtów. Wierzy, że uda mu się sprzedać go za 7000. Wcześniej jednak Edd musi rozebrać samochód na części.
Zobacz także
- Fani czterech kółek: Jag XK8 - serial dokumentalny - noc czw./pt., 8 na 9 maja 0:00
- Fani czterech kółek: Chevrolet camaro z 1973 r - serial dokumentalny - dziś, 9 maja 6:00 i 1 późniejsza emisja
- Fani czterech kółek: Volvo PV544, 1963 - serial dokumentalny - dziś, 9 maja 15:10
- Fani czterech kółek: Honda CVCC 1977 - serial dokumentalny - dziś, 9 maja 16:10
- Samochody marzeń: Morris minor traveller (4) - serial dokumentalny - sobota, 10 maja 7:40 i 1 późniejsza emisja
- Fani czterech kółek: Samochód amfibia - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 10 na 11 maja 5:00
- Fani czterech kółek: Sunbeam alpine z 1963 r. - serial dokumentalny - poniedziałek, 12 maja 6:00 i 1 późniejsza emisja
- Fani czterech kółek: Chevrolet LUV 1980 - serial dokumentalny - poniedziałek, 12 maja 15:10
- Fani czterech kółek: 1988 ford mustang GT - serial dokumentalny - poniedziałek, 12 maja 16:10
- Fani czterech kółek: Triumph spitfire, część 1 - serial dokumentalny - poniedziałek, 12 maja 19:10