Family Guy: Głowa rodziny 17: Przestępstwa Meg (8)

Family Guy: Głowa rodziny 17: Przestępstwa Meg (8)

(Family Guy 17: Crimes and Meg's Demeanor)

serial animowany dla dorosłych USA 2017   od 16 lat
W skrócie:Peter namawia Meg, by poszła na szkolną imprezę. Dziewczyna pije alkohol, by rozluźnić się i nabrać więcej pewności siebie. Lois martwi się, ponieważ dobrze zna ich rodzinne skłonności do uzależnień.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Siedemnasty sezon serialu animowanego, który w prześmiewczy i pokrętny sposób opowiada o codziennych, życiowych perypetiach Petera Griffina i jego nietypowej rodziny z klasy średniej. W tym sezonie na fanów tej szalonej rodzinki czeka dużo niespodzianek. Będą świadkami tego, jak Griffinowie wynajmują nianię, by ta zajęła się dziećmi, a oni w tym czasie będą mogli na nowo się poznawać i odkrywać. Stewie i Brian założą dziecięcy zespół i zyskają... ogromną sławę. Natomiast Chris zaczepi Taylor Swift i poprosi ją, by została jego partnerką na studniówkę.

W tym odcinku

Peter namawia Meg, żeby poszła na szkolną imprezę. Meg nie czuje się komfortowo na przyjęciu. Pije alkohol, by rozluźnić się i nabrać więcej pewności siebie. Peter jest zachwycony, ale Lois martwi się, ponieważ dobrze zna ich rodzinne skłonności do uzależnień.