Family Guy: Głowa rodziny 17: Petey IV (7)

Family Guy: Głowa rodziny 17: Petey IV (7)

(Family Guy 17: Petey IV)

serial animowany dla dorosłych USA 2017   od 16 lat
W skrócie:Peter ogląda rosyjską wersję swojego ulubionego filmu. Obraz ma inne zakończenie niż oryginał. Peter pisze list do Władimira Putina. Brian rozpoczyna pracę w centrum pomocy niedoszłym samobójcom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Siedemnasty sezon serialu animowanego, który w prześmiewczy i pokrętny sposób opowiada o codziennych, życiowych perypetiach Petera Griffina i jego nietypowej rodziny z klasy średniej. W tym sezonie na fanów tej szalonej rodzinki czeka dużo niespodzianek. Będą świadkami tego, jak Griffinowie wynajmują nianię, by ta zajęła się dziećmi, a oni w tym czasie będą mogli na nowo się poznawać i odkrywać. Stewie i Brian założą dziecięcy zespół i zyskają... ogromną sławę. Natomiast Chris zaczepi Taylor Swift i poprosi ją, by została jego partnerką na studniówkę.

W tym odcinku

Podczas świątecznego weekendu Peter ogląda rosyjską wersję swojego ulubionego filmu. Obraz ma inne zakończenie niż oryginał. Peter pisze list do Władimira Putina, który zjawia się w Quahog. Brian rozpoczyna pracę w centrum pomocy niedoszłym samobójcom.