Family Guy: Głowa rodziny 12: Walentynki w Quahog (13)

Family Guy: Głowa rodziny 12: Walentynki w Quahog (13)

(Family Guy 12: Valentine's Day in Quahog)

serial animowany USA 2012   od 16 lat
W skrócie:W Walentynki Meg idzie na randkę z mężczyzną poznanym w sieci. Stewie wykorzystuje wehikuł czasu i zadurza się w dziewczynie z lat 60., a Peter i Lois postanawiają spędzić cały dzień w łóżku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dwunasty sezon niezwykle zabawnych przygód Petera Griffina i jego nietypowej rodziny z klasy średniej. Jego żona Lois codziennie walczy o to, by ich życie było bardziej uporządkowane. Mają trójkę dzieci: 16-letnią Meg, która desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę, 13-letniego syna Chrisa, wymigującego się od wszelkich obowiązków i rocznego malucha, który snuje plany zawładnięcia całym światem. Ostatnim członkiem rodziny Griffinów jest inteligentny, gadający pies Brian, który zawsze służy poradą lub krytycznym komentarzem.

W tym odcinku

W Walentynki Meg idzie na randkę z facetem z Internetu, Stewie wykorzystuje wehikuł czasu i zadurza się w dziewczynie z lat 60., a Peter i Lois postanawiają spędzić cały dzień w łóżku. Tymczasem byłe dziewczyny Briana składają mu wizytę, a Quagmire kontaktuje się ze swoją kobiecą stroną.