Family Guy: Głowa rodziny 12: Niedoszła śmierć na Evereście (1)

Family Guy: Głowa rodziny 12: Niedoszła śmierć na Evereście (1)

(Family Guy 12: Into Fat Air)

serial animowany USA 2012   od 16 lat
W skrócie:Griffinowie postanawiają wspiąć się a Mount Everest po tym, jak ich zmuszający do rywalizacji przyjaciele rodziny ogłaszają swoje plany, by wejść na legendarną górę. Muszą zmierzyć się z burzą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dwunasty sezon niezwykle zabawnych przygód Petera Griffina i jego nietypowej rodziny z klasy średniej. Jego żona Lois codziennie walczy o to, by ich życie było bardziej uporządkowane. Mają trójkę dzieci: 16-letnią Meg, która desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę, 13-letniego syna Chrisa, wymigującego się od wszelkich obowiązków i rocznego malucha, który snuje plany zawładnięcia całym światem. Ostatnim członkiem rodziny Griffinów jest inteligentny, gadający pies Brian, który zawsze służy poradą lub krytycznym komentarzem.

W tym odcinku

Griffinowie postanawiają wspiąć się a Mount Everest po tym, jak ich zmuszający do rywalizacji przyjaciele rodziny ogłaszają swoje ambitne plany, by wejść na legendarną górę. Jednakże sprawy się komplikują, gdy Griffinowie znajdują się na zboczu góry podczas potężnej burzy.