Family Guy: Głowa rodziny 12: Dziewczyna z telefonu (15)

Family Guy: Głowa rodziny 12: Dziewczyna z telefonu (15)

(Family Guy 12: Call Girl)

serial animowany USA 2012   od 16 lat
W skrócie:Griffinowie mają kłopoty finansowe i Lois jest zmuszona podjąć pracę. Zostaje odkryta przez agenta zajmującego się aktorami podkładającymi głos, który prowadzi telefon dla dorosłych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dwunasty sezon niezwykle zabawnych przygód Petera Griffina i jego nietypowej rodziny z klasy średniej. Jego żona Lois codziennie walczy o to, by ich życie było bardziej uporządkowane. Mają trójkę dzieci: 16-letnią Meg, która desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę, 13-letniego syna Chrisa, wymigującego się od wszelkich obowiązków i rocznego malucha, który snuje plany zawładnięcia całym światem. Ostatnim członkiem rodziny Griffinów jest inteligentny, gadający pies Brian, który zawsze służy poradą lub krytycznym komentarzem.

W tym odcinku

Griffinowie mają kłopoty finansowe i Lois jest zmuszona podjąć pracę. Zostaje odkryta przez agenta zajmującego się aktorami podkładającymi głos, który w rzeczywistości prowadzi telefon dla dorosłych i hojnie opłaca swoich pracowników. Gdy Lois przysposabia się do nowego zajęcia, na linii słyszy głos Petera.