Family Guy: Głowa rodziny 10: Ręka nad inwalidzkim wózkiem (14)

Family Guy: Głowa rodziny 10: Ręka nad inwalidzkim wózkiem (14)

(Family Guy: The Hand That Rocks in the Wheelchair)

serial animowany USA 2011   od 16 lat
W skrócie:Bonnie wyjeżdża z miasta. Meg oferuje zaglądać do Joego, ale wkrótce zaczyna wszystkich denerwować. Stewie traci swoją pozycję najtwardszego dzieciaka w okolicy. Postanawia działać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie Petera Griffina i jego nietypowej rodziny z klasy średniej. Kochająca żona Petera, Lois codziennie walczy o to, by ich życie było bardziej uporządkowane. Mają oni trójkę dzieci: 16-letnią Meg, która desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę, 13-letniego syna Chrisa, wymigującego się od wszelkich obowiązków i rocznego malucha, który całymi dniami snuje plany zawładnięcia całym światem. Ostatnim członkiem rodziny Griffinów jest inteligentny, gadający pies Brian, który zawsze służy rodzinie poradą lub krytycznym komentarzem.

W tym odcinku

Bonnie wyjeżdża z miasta. Meg oferuje zaglądać do Joego, ale wkrótce zaczyna wszystkich denerwować, a w szczególności Joego. Stewiemu wydaje się, że traci swoją pozycję najtwardszego dzieciaka w okolicy i podłącza się do maszyny, która ma sprawić, że będzie jeszcze gorszy niż dotąd.