Family Guy: Głowa rodziny 10: Przyjaciele Petera G. (12)

Family Guy: Głowa rodziny 10: Przyjaciele Petera G. (12)

(Family Guy: Friends of Peter G.)

serial animowany USA 2011   od 16 lat
W skrócie:Peter i Brian, zatrzymani na zakłócaniu porządku publicznego, zostają zmuszeni do wzięcia udziału w spotkaniu AA. Peter, który nie uważa problemów z piciem, zostaje odwiedzony przez śmierć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie Petera Griffina i jego nietypowej rodziny z klasy średniej. Kochająca żona Petera, Lois codziennie walczy o to, by ich życie było bardziej uporządkowane. Mają oni trójkę dzieci: 16-letnią Meg, która desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę, 13-letniego syna Chrisa, wymigującego się od wszelkich obowiązków i rocznego malucha, który całymi dniami snuje plany zawładnięcia całym światem. Ostatnim członkiem rodziny Griffinów jest inteligentny, gadający pies Brian, który zawsze służy rodzinie poradą lub krytycznym komentarzem.

W tym odcinku

Peter i Brian, zatrzymani na zakłócaniu porządku publicznego, zostają zmuszeni do wzięcia udziału w spotkaniu Anonimowych Alkoholików. Peter, który nie uważa, by miał problem z piciem, zostaje odwiedzony przez śmierć. Ogląda dwa warianty swojego życia - z alkoholem i bez.