Family Guy: Głowa rodziny 10: Nazywam się Joyce Kinney (11)

Family Guy: Głowa rodziny 10: Nazywam się Joyce Kinney (11)

(Family Guy: And I'm Joyce Kinney)

serial animowany USA 2011   od 16 lat
W skrócie:Lois zaprzyjaźnia się z nową prezenterką wiadomości Joyce Kinney. Kobieta przekonuje panią Griffin, by zgodziła się na wystąpienie w reportażu, który ma ukazywać ją jako modelową gospodynię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie Petera Griffina i jego nietypowej rodziny z klasy średniej. Kochająca żona Petera, Lois codziennie walczy o to, by ich życie było bardziej uporządkowane. Mają oni trójkę dzieci: 16-letnią Meg, która desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę, 13-letniego syna Chrisa, wymigującego się od wszelkich obowiązków i rocznego malucha, który całymi dniami snuje plany zawładnięcia całym światem. Ostatnim członkiem rodziny Griffinów jest inteligentny, gadający pies Brian, który zawsze służy rodzinie poradą lub krytycznym komentarzem.

W tym odcinku

Lois zaprzyjaźnia się z nową prezenterką lokalnych wiadomości Joyce Kinney. Kobieta przekonuje panią Griffin, by zgodziła się na wystąpienie w reportażu, który ma ukazywać ją jako modelową amerykańską gospodynię domową. Telewizyjny program ukazuje jednak Lois w jak najgorszym świetle. Joyce nie poczuwa się jednak do winy.