Family Guy: Głowa rodziny 10: Kochanie, rzucasz mnie na kolana (6)

Family Guy: Głowa rodziny 10: Kochanie, rzucasz mnie na kolana (6)

(Family Guy: Baby, You Knock Me Out)

serial animowany USA 2011   od 16 lat
W skrócie:Peter dostaje na urodziny bilety na mecz bokserski. Zgłasza Lois do rywalizacji. Ku zdumieniu wszystkich kobieta staje się królową ringu. Peter postanawia zostać jej promotorem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie Petera Griffina i jego nietypowej rodziny z klasy średniej. Kochająca żona Petera, Lois codziennie walczy o to, by ich życie było bardziej uporządkowane. Mają oni trójkę dzieci: 16-letnią Meg, która desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę, 13-letniego syna Chrisa, wymigującego się od wszelkich obowiązków i rocznego malucha, który całymi dniami snuje plany zawładnięcia całym światem. Ostatnim członkiem rodziny Griffinów jest inteligentny, gadający pies Brian, który zawsze służy rodzinie poradą lub krytycznym komentarzem.

W tym odcinku

Peter dostaje na urodziny bilety na mecz bokserski. Zgłasza Lois do rywalizacji. Ku zdumieniu wszystkich kobieta staje się królową ringu. Peter postanawia zostać jej promotorem. Sfrustrowana postępowaniem męża gospodyni domowa daje ujście swoim emocjom na ringu, dzięki czemu staje się mistrzynią.