Family Guy: Głowa rodziny 10: Halloween na Spooner Street (5)

Family Guy: Głowa rodziny 10: Halloween na Spooner Street (5)

(Family Guy: Halloween on Spooner Street)

serial animowany USA 2011   od 16 lat
W skrócie:Peter i Joe łączą siły, aby zrobić niczego nie podejrzewającym członkom rodziny i sąsiadom serię kawałów. Meg idzie na pierwszą licealną imprezę halloweenową. Wiąże z nią wielkie nadzieje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie Petera Griffina i jego nietypowej rodziny z klasy średniej. Kochająca żona Petera, Lois codziennie walczy o to, by ich życie było bardziej uporządkowane. Mają oni trójkę dzieci: 16-letnią Meg, która desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę, 13-letniego syna Chrisa, wymigującego się od wszelkich obowiązków i rocznego malucha, który całymi dniami snuje plany zawładnięcia całym światem. Ostatnim członkiem rodziny Griffinów jest inteligentny, gadający pies Brian, który zawsze służy rodzinie poradą lub krytycznym komentarzem.

W tym odcinku

Peter i Joe łączą siły, aby zrobić niczego nie podejrzewającym członkom rodziny i sąsiadom serię okrutnych kawałów. Brian pokazuje Stewiemu na czym polega zabawa w "cukierek albo psikus". Meg idzie na swoją pierwszą licealną imprezę halloweenową. Wiąże z tym wieczorem wielkie nadzieje.