Family Guy: Głowa rodziny 10: Droga na biegun północny, cz. 1 (8)

Family Guy: Głowa rodziny 10: Droga na biegun północny, cz. 1 (8)

(Family Guy: Road to the North Pole (Part 1))

serial animowany USA 2011   od 16 lat
W skrócie:Stewie dowiaduje się, że Święty Mikołaj pojawi się w galerii handlowej. Chłopiec chce osobiście powiedzieć mu o wymarzonym prezencie. Zachowanie Mikołaja sprawia mu jednak rozczarowanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie Petera Griffina i jego nietypowej rodziny z klasy średniej. Kochająca żona Petera, Lois codziennie walczy o to, by ich życie było bardziej uporządkowane. Mają oni trójkę dzieci: 16-letnią Meg, która desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę, 13-letniego syna Chrisa, wymigującego się od wszelkich obowiązków i rocznego malucha, który całymi dniami snuje plany zawładnięcia całym światem. Ostatnim członkiem rodziny Griffinów jest inteligentny, gadający pies Brian, który zawsze służy rodzinie poradą lub krytycznym komentarzem.

W tym odcinku

Stewie dowiaduje się, że Święty Mikołaj pojawi się w galerii handlowej. Chłopiec nie może stracić okazji, by osobiście powiedzieć mu, co chce dostać na święta. Błaga Briana, by go tam zabrał. Ten niechętnie się zgadza. Zachowanie Mikołaja stanowi jednak kompletne rozczarowanie. W rezultacie Stewie i Brian postanawiają wyruszyć na biegun północny, by go odnaleźć i dać mu nauczką.