Family Guy: Głowa rodziny 10: Brian pisze bestseller (7)

Family Guy: Głowa rodziny 10: Brian pisze bestseller (7)

(Family Guy: Brian Writes a Bestseller)

serial animowany USA 2011   od 16 lat
W skrócie:Zniechęcony brakiem postępów w swojej pisarskiej karierze Brian postanawia się poddać. Gdy Stewie zostaje jego menadżerem, jedna z książek trafia na listę bestsellerów. Sława uderza Brianowi do głowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie Petera Griffina i jego nietypowej rodziny z klasy średniej. Kochająca żona Petera, Lois codziennie walczy o to, by ich życie było bardziej uporządkowane. Mają oni trójkę dzieci: 16-letnią Meg, która desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę, 13-letniego syna Chrisa, wymigującego się od wszelkich obowiązków i rocznego malucha, który całymi dniami snuje plany zawładnięcia całym światem. Ostatnim członkiem rodziny Griffinów jest inteligentny, gadający pies Brian, który zawsze służy rodzinie poradą lub krytycznym komentarzem.

W tym odcinku

Zniechęcony brakiem postępów w swojej pisarskiej karierze Brian postanawia się poddać. Wszystko się zmienia, gdy Stewie zostaje jego menadżerem. Wkrótce jedna z książek Briana trafia na listę bestsellerów. Gdy sława zaczyna mu uderzać do głowy, dostaje ostrzeżenie od Billa Mahera.