Fame

5.8/10 5.0/10
FILM MUZYCZNY USA 2009   od 12 lat
Występują:Kay Panabaker, Walter Perez, Naturi Naughton, Asher Book
Reżyseria:Kevin Tancharoen
W skrócie:Zajęcia w nowojorskiej akademii sztuk scenicznych oznaczają dla jej uczniów także bardzo ciężki i bardzo intensywny trening.
Spojrzenie z perspektywy współczesności na głośny musical o studentach nowojorskich szkół artystycznych - i równie głośny film Alana Parkera sprzed 30 lat.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 21 września
dziś
12:30 FilmBox Extra HD
czwartek, 26 września
za 5 dni
8:10 FilmBox Extra HD
czwartek, 26 września
za 5 dni
16:55 FilmBox Extra HD
poniedziałek, 30 września
za 9 dni
10:30 FilmBox Extra HD
wtorek, 1 października
za 10 dni
7:20 FilmBox Extra HD
czwartek, 3 października
za 12 dni
14:35 FilmBox Extra HD

Opis

Zajęcia w prestiżowej nowojorskiej akademii sztuk scenicznych oznaczają dla jej uczniów ciężki, intensywny trening. Zanim wyruszą na podbój estrady, studenci muszą stawić czoło morderczemu wysiłkowi i własnym słabościom. Wśród nowicjuszy na uczelni pojawia się m.in. oryginalna Jenny Garrison (Kay Panabaker), utalentowana tancerka Alice Ellerton (Kherington Payne), obdarzona bezbłędnym słuchem Denise Dupree (Naturi Naughton), niepokorny Victor Tavares (Walter Perez) i Malik Washburn (Colins Pennie), który podjął studia wbrew woli matki. Każdy z nich wnosi w mury akademii własne ambicje, marzenia i nadzieje, wszystkich łączy podobna pasja oraz miłość do występów na żywo. Młodzi ludzie szybko jednak przekonują się, że sława, której tak bardzo pragną, jest okupiona wielkimi wyrzeczeniami. W trakcie studiów przychodzi im zmierzyć się z własnymi ograniczeniami, nieustępliwymi pedagogami, a także rozterkami uczuciowymi. Remake legendarnego musicalu "Sława" z 1980 roku, który otrzymał dwie statuetki Oscara.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)