Fala zbrodni: Zgrane karty (49)

Fala zbrodni: Zgrane karty (49)

serial sensacyjny Polska 2005   od 16 lat
Występują:Mirosław Baka, Jan Wieczorkowski, Mariusz Jakus, Dorota Kamińska
Reżyseria:Krzysztof Lang, Waldemar Krzystek
W skrócie:Aleks wraca do pracy. OPZ ma rozpracować szajkę, zajmującą się oszustwami związanymi z kartami kredytowymi. Michał podejrzewa Małą Odessę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Główni bohaterowie to policjanci, pracujący w oddziale zajmującym się walką z przestępczością zorganizowaną. Funkcjonariuszy łączy przede wszystkim praca, ale, w miarę upływu czasu rodzą się też między nimi przyjaźnie, miłości, sympatie i antypatie. Działający w imię sprawiedliwości i prawdy, policjanci muszą toczyć w ich obronie nieustanną walkę, która tak, jak w życiu, nie zawsze kończy się happy endem.

W tym odcinku

Aleks wraca do pracy. OPZ otrzymuje zadanie rozpracowania szajki, zajmującej się oszustwami związanymi z kartami kredytowymi. Michał podejrzewa, że ma z tym związek Mała Odessa. Iza, wypłacając pieniądze z bankomatu, zauważa na nim minikamerę i plastikową wkładkę. Szajba rozpoczyna obserwację bankomatu i wkrótce zauważa podejrzanego mężczyznę. Śledząc go dociera do pewnego domu. Kola kontaktuje się z Młodym. Każe mu zabić schwytanego przez policję Marata. Do Michała zgłasza się funkcjonariusz ABW. Prosi go o rzeczy należące do Ani, potrzebne do zbadania DNA.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)