Fala zbrodni (6)
| Występują: | Mirosław Baka, Agnieszka Dygant, Dorota Kamińska, Agnieszka Wagner |
|---|---|
| Reżyseria: | Okił Khamidow |
| W skrócie: | Funkcjonariusze wpadają na trop szajki produkującej filmy pornograficzne z udziałem dzieci. Dochodzenie prowadzi m.in. Czarna, która też została skrzywdzona w dzieciństwie. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Główni bohaterowie to policjanci, pracujący w oddziale zajmującym się walką z przestępczością zorganizowaną. Funkcjonariuszy łączy przede wszystkim praca, ale, w miarę upływu czasu rodzą się też między nimi przyjaźnie, miłości, sympatie i antypatie. Działający w imię sprawiedliwości i prawdy, policjanci muszą toczyć w ich obronie nieustanną walkę, która tak, jak w życiu, nie zawsze kończy się happy endem.
W tym odcinku
Funkcjonariusze wpadają na trop szajki, zajmującej się produkcją i rozprowadzaniem filmów pornograficznych z udziałem dzieci. Podczas śledztwa, mającego na celu zdemaskowanie i aresztowanie członków bandy, niejednokrotnie stykają się z tragediami, które przechodzą ich wyobrażenie. Jedną z osób prowadzących dochodzenie jest Czarna (Agnieszka Dygant), która sama została skrzywdzona w dzieciństwie.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Mirosław Baka
jako komisarz Igor Szajbiński "Szajba" -
Agnieszka Dygant
jako Daria Westman "Czarna" -
Dorota Kamińska
jako Renata Lemańska -
Agnieszka Wagner
jako Aleksandra "Aleks" Melin -
Mariusz Jakus
jako Szymon Rafalski -
Edward Żentara
jako Jerzy Sieradzki -
Radosław Pazura
jako Jakub -
Ilja Zmiejew
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Okił Khamidow
reżyseria
Zobacz także
- Fala zbrodni: Seryjniak (21) - serial sensacyjny - noc śr./czw., 1 na 2 kwietnia 1:50
- Fala zbrodni: Najgroźniejszy bandyta na świecie (100) - serial sensacyjny - noc niedz./pon., 5 na 6 kwietnia 0:30
- Fala zbrodni: Śmierć to za mało (101) - serial sensacyjny - noc niedz./pon., 5 na 6 kwietnia 1:30
- Fala zbrodni: Zbieracze śmierci (22) - serial sensacyjny - noc pon./wt., 6 na 7 kwietnia 3:25
- Fala zbrodni: Aquapolis (23) - serial sensacyjny - noc pon./wt., 6 na 7 kwietnia 4:20 i 1 późniejsza emisja
- CSI: Kryminalne zagadki Miami: Fala zbrodni (7) - serial kryminalny - wtorek, 7 kwietnia 16:30 i 1 późniejsza emisja
- Fala zbrodni: Psy gończe (24) - serial sensacyjny - noc wt./śr., 7 na 8 kwietnia 2:45 i 1 późniejsza emisja
- Fala zbrodni: Zabić świadka (25) - serial sensacyjny - noc wt./śr., 7 na 8 kwietnia 3:50 i 1 późniejsza emisja
- Fala zbrodni: Wejście smoka (102) - serial sensacyjny - noc niedz./pon., 12 na 13 kwietnia 0:15
- Fala zbrodni: Miłość umiera ostatnia (103) - serial sensacyjny - noc niedz./pon., 12 na 13 kwietnia 1:15
