Fala uderzeniowa

5.9/10 6.3/10

(Shock Wave)

FILM SENSACYJNY Hongkong/Chiny 2017   od 16 lat
Występują:Andy Lau, Wu Jiang, Jia Song, Philip Keung
Reżyseria:Herman Yau
W skrócie:Starszy inspektor Cheung należy do jednostki EOD. W przeszłości miał rozpracować mafię. Jego działania pozwoliły rozbić gang. Siedem lat po tych wydarzeniach w mieście dochodzi do serii wybuchów.
Znany ze swych pirotechnicznych zamiłowań terrorysta opanowuje jeden z kluczowych tuneli w Hongkongu i gotów jest po kolei zabijać zakładników, jeśli jego żądania zostaną odrzucone.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Starszy inspektor Cheung (Andy Lau) działa w policji w Hongkongu, gdzie należy do prestiżowej jednostki EOD. W przeszłości pracował pod przykrywką, miał rozpracować niebezpieczną mafię. Jego działania pozwoliły na rozbicie gangu i aresztowanie brata jego bezlitosnego bossa, który poprzysiągł zemstę funkcjonariuszom. Siedem lat po tych wydarzeniach w mieście dochodzi do serii śmiercionośnych wybuchów. Ktoś podkłada ładunki w podziemnym tunelu i grozi śmiercią zakładników. Policja wie, że za zamachami stoi były szef mafii. Dużym atutem produkcji są zapierające dech w piersiach zdjęcia Hongkongu oraz widowiskowe sceny pościgów i walki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)