Fabryka marzeń

Fabryka marzeń

6.9/10 6.0/10

(The Dust Factory)

FILM FANTASY USA 2004   od 12 lat
Występują:Armin Mueller-Stahl, Hayden Panettiere, Kim Myers, Michael Angarano
Reżyseria:Eric Small
W skrócie:Opowieść o nastoletnim Ryanie Flynnie, który budzi się w surrealistycznym świecie, gdzie spotyka swojego dziadka, a potem uroczą Melanie.
Pod wpływem traumatycznych wydarzeń trzynastoletni chłopiec zapada w milczenie, ale pewnego dnia - dzięki spotkaniu z rówieśniczką - na nowo odkrywa potrzebę kontaktu ze światem zewnętrznym. Do refleksji.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nastoletni Ryan Flynn (Ryan Kelley) bardzo przeżywa śmierć ojca (Robert Blanche). Pewnego dnia chłopiec ulega wypadkowi - spada z mostu do rzeki. Budzi się w surrealistycznym świecie. Spotyka tu swojego dziadka Randolpha (Armin Mueller-Stahl), który - odwrotnie do rzeczywistości - jest zdrowy i ma doskonałą pamięć. Ryan widzi również swoją rówieśniczkę, uroczą Melanie Lewis (Hayden Panettiere). Potrafi ona ślizgać się po wodzie, a inni ludzie znikają i pojawiają się w tajemniczy sposób. Ryan i Melanie zaprzyjaźniają się i pomagają sobie nawzajem. Oboje odkrywają, że wiele można się nauczyć od starszych ludzi, takich jak dziadek Randolph. Wiadomo jednak, że najcudowniejszy sen nie trwa wiecznie...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)