x
FBI: Most Wanted (6)

FBI: Most Wanted (6)

(FBI: Most Wanted: Prophet)

serial kryminalny USA 2020
Występują:Roxy Sternberg, Keisha Castle-Hughes, Julian McMahon, YaYa Gosselin
W skrócie:Quinten Garvey, guru sekty, wydaje polecenie zabicia swojej rodziny. Później wraz z grupą najwierniejszych wyznawców ucieka. Agent LaCroix wraz z zespołem rozpoczyna poszukiwania zbiegów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Grupa zadaniowa do spraw uciekinierów prowadzi dochodzenia dotyczące przestępców z listy najbardziej poszukiwanych przez Federalne Biuro Śledcze. Zespołem dowodzi agent specjalny Jess LaCroix (Julian McMahon). Rolę jego zastępcy pełni Sheryll Barnes (Roxy Sternberg), dyplomowana psycholog i była detektyw nowojorskiej policji. W skład drużyny wchodzą także: Kenny Crosby (Kellan Lutz), wywiadowca wojskowy armii Stanów Zjednoczonych, Hana Gibson (Keisha Castle-Hughes), która jest analitykiem wywiadu oraz Clinton Skye (Nathaniel Arcand), jeden z najbardziej doświadczonych agentów terenowych w drużynie i jednocześnie brat zmarłej żony Jessa.

W tym odcinku

Quinten Garvey jest guru sekty. Pewnego dnia mężczyzna wydaje polecenie zabicia swojej rodziny, a następnie wraz z grupą najwierniejszych wyznawców ucieka. Agent LaCroix wraz z zespołem rozpoczyna poszukiwania zbiegów. Podczas dochodzenia ekipa odkrywa, że przywódca kultu w przeszłości był oszustem.

Występują (pokaż wszystkich)