x
FBI: Most Wanted (5)

FBI: Most Wanted (5)

(FBI: Most Wanted: Invisible)

serial kryminalny USA 2020
Występują:Roxy Sternberg, Keisha Castle-Hughes, Julian McMahon, YaYa Gosselin
W skrócie:Weteran Scot Weitzen, który cierpi na zespół stresu pourazowego, traci nad sobą kontrolę po śmierci towarzysza broni. Wykorzystuje swoje snajperskie umiejętności i zabija pięć osób na strzelnicy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Grupa zadaniowa do spraw uciekinierów prowadzi dochodzenia dotyczące przestępców z listy najbardziej poszukiwanych przez Federalne Biuro Śledcze. Zespołem dowodzi agent specjalny Jess LaCroix (Julian McMahon). Rolę jego zastępcy pełni Sheryll Barnes (Roxy Sternberg), dyplomowana psycholog i była detektyw nowojorskiej policji. W skład drużyny wchodzą także: Kenny Crosby (Kellan Lutz), wywiadowca wojskowy armii Stanów Zjednoczonych, Hana Gibson (Keisha Castle-Hughes), która jest analitykiem wywiadu oraz Clinton Skye (Nathaniel Arcand), jeden z najbardziej doświadczonych agentów terenowych w drużynie i jednocześnie brat zmarłej żony Jessa.

W tym odcinku

Weteran Scot Weitzen, który cierpi na zespół stresu pourazowego, traci nad sobą kontrolę po śmierci towarzysza broni. Wykorzystuje swoje snajperskie umiejętności i zabija pięć osób na strzelnicy. Ekipa bada problemy weteranów, aby zrozumieć sposób jego działania. Crosby, który pracował dla wywiadu wojskowego, traktuje tę sprawę osobiście i niezamierzenie przestaje ukrywać swoje prywatne rozterki.

Występują (pokaż wszystkich)