x
FBI: Most Wanted (4)

FBI: Most Wanted (4)

(FBI: Most Wanted: Caesar)

serial kryminalny USA 2020   od 16 lat
Występują:Roxy Sternberg, Keisha Castle-Hughes, Julian McMahon, YaYa Gosselin
W skrócie:Barnes ponownie przyjmuje tożsamość sprzed pięciu lat i zaczyna niebezpieczną misję. Jej celem jest Cleo Wilkens. Ambitna członkini gangu zabiła poprzedniego przywódcę grupy, by zająć jego miejsce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Grupa zadaniowa do spraw uciekinierów prowadzi dochodzenia dotyczące przestępców z listy najbardziej poszukiwanych przez Federalne Biuro Śledcze. Zespołem dowodzi agent specjalny Jess LaCroix (Julian McMahon). Rolę jego zastępcy pełni Sheryll Barnes (Roxy Sternberg), dyplomowana psycholog i była detektyw nowojorskiej policji. W skład drużyny wchodzą także: Kenny Crosby (Kellan Lutz), wywiadowca wojskowy armii Stanów Zjednoczonych, Hana Gibson (Keisha Castle-Hughes), która jest analitykiem wywiadu oraz Clinton Skye (Nathaniel Arcand), jeden z najbardziej doświadczonych agentów terenowych w drużynie i jednocześnie brat zmarłej żony Jessa.

W tym odcinku

Barnes ponownie przyjmuje tożsamość sprzed pięciu lat i pod przykrywką rozpoczyna niebezpieczną misję. Jej celem jest Cleo Wilkens. Ambitna członkini gangu zabiła poprzedniego przywódcę grupy, Tyrone'a Jacksona, by zająć jego miejsce. Przestępczyni planuje zainicjować wojnę o rewir oraz doprowadzić do masakry w całym Bronksie.

Występują (pokaż wszystkich)