x
FBI: Most Wanted (14)

FBI: Most Wanted (14)

(FBI: Most Wanted: Getaway)

serial kryminalny USA 2020
Występują:Roxy Sternberg, Keisha Castle-Hughes, Julian McMahon, YaYa Gosselin
W skrócie:Ojciec i syn obrabiający razem banki uciekają z konwoju więziennego. Wracają do dawnego zajęcia. Zespół musi odnaleźć przestępców, zanim zdobędą oni wystarczającą ilość pieniędzy, by uciec z kraju.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Grupa zadaniowa do spraw uciekinierów prowadzi dochodzenia dotyczące przestępców z listy najbardziej poszukiwanych przez Federalne Biuro Śledcze. Zespołem dowodzi agent specjalny Jess LaCroix (Julian McMahon). Rolę jego zastępcy pełni Sheryll Barnes (Roxy Sternberg), dyplomowana psycholog i była detektyw nowojorskiej policji. W skład drużyny wchodzą także: Kenny Crosby (Kellan Lutz), wywiadowca wojskowy armii Stanów Zjednoczonych, Hana Gibson (Keisha Castle-Hughes), która jest analitykiem wywiadu oraz Clinton Skye (Nathaniel Arcand), jeden z najbardziej doświadczonych agentów terenowych w drużynie i jednocześnie brat zmarłej żony Jessa.

W tym odcinku

Ojciec i syn obrabiający razem banki uciekają z konwoju więziennego w drodze na rozprawę i szybko wracają do dawnego zajęcia. Zespół musi ich odnaleźć, zanim zdobędą wystarczającą ilość pieniędzy, by uciec z kraju.

Występują (pokaż wszystkich)